לחגוג את החיים

IPEC לטיפול באלרגיה

שיטה גאונית וקלה, לאבחון וניקוי אלרגיות.

שיטה גאונית וקלה, לאבחון וניקוי אלרגיות פיזיות ורגשיות. שיטה לא פולשנית, מבוססת ומשלבת עקרונות השאובים מקינזיולוגיה, פסיכולוגיה, רפואה סינית, הומיאופתיה, דמיון מודרך וידע מתחום הרפואה. כלי עבודה עיקרי הוא טונוס שריר == > קינזיולוגיה.

אבחון וטיפול דרך טונוס שריר נקרא קינזיולוגיה יישומית, המשמש כלי מהימן לזיהוי חסימות אנרגטיות פיזיות ורגשיות. הרפואה הסינית גורסת שרגישות יתר הוא מצב שבו חומר חיצוני גורם לחסימה בזרימת האנרגיה (צ’י) בערוצי המרידיאנים, שלאורך זמן גורם להחלשות איברים פנימיים שנותנים את ביטויים בסימפטומים חיצוניים.

ד”ר נמבודריפאד הלכה בנתיב הגישה הסינית ומצאה דרך לנקות ולסלק את הרגישויות וקראה לשיטה Nambudriphad Allergy Elimination Technique  ובקיצור: NAET, שיטה המטפלת בעיקר בניקוי אלרגיות פיזיות.

ד”ר אורי קניג פסיכולוג קליני ישראלי בלוס אנג’לס, למד את שיטת NAET וכפסיכולוג הבין שאין לנקות אלרגיות פיזיות מבלי להתייחס לנפש. הוא פיתח שיטה לשילוב ניקוי רגשי בד בבד עם הניקוי הפיזי וקרא לשיטה IPEC – Integrated Phisisical Emotional Clearing.

מהי קינזיולוגיה?

קינזיולוגיה היא תנועת גוף הבאה לביטוי דרך טונוס שריר כמשוב מהגוף – שיחה לא מילולית עם הגוף והנפש. לכל עמדה נפשית יש עמדה שרירית. חסימה רגשית מקבלת ביטוי בחסימה גופנית. דרך בדיקת טונוס שריר אפשר לאתר חסימות אנרגטיות – אלרגיות שמובילות לחסימות פיזיות ורגשיות כאחד.

הגוף הוא המראה של מה שקורה במוח. המטפל מנהל דיאלוג עם התת מודע של המטופל, ששם מאוחסן המידע על חיינו מרגע ההפריה ומוטבע בכל תא ותא בגופינו.

חברות באיגודים מקצועיים:

עמותת IPEC

ליצירת קשר: