לחגוג את החיים

שחרור מחסומים רגשיים

שחרור רגשי

"החסד פוסע אלף צעדים לקראתך"

מתוך "המסע" הרגשי

כל אדם מסוגל לפגוש את דמותו האמיתית, את מקור עצמו ולפעול מתוך החוכמה המצויה בו. תהליך "המסע" הוא של גילויים שבתוך הנשמה. נושאים רגשיים לא פתורים ששולטים בנו . רגשות שאנו חווים בחיינו בזמן זה או אחר שכבות של רגשות כדי לגלות את האני האמיתי, את העצמי, מעבר לכאב.

רגשות של כעס, זעם, תסכול, חרדה, דיכאון, בדידות, אובדן, חרדת נטישה, רגשי נחיתות, חוסר ערך, קנאה, עצב, עלבון,חשש מביקורת, אבל, ייאוש, פחד מאובדן, פחד מכישלון, ועוד… ועוד… אין אדם שלא חווה לפחות חלק מרגשות אלה בזמן זה או אחר בחייו.

פציעות רגשיות מן העבר וזיכרונות טראומטיים מאוחסנים בתאי גופינו. בתהליך "המסע" מתחברים לחוכמה האין סופית שבנו, לגלות את החסימות ולהשתחרר מהם. "כשאתה פוסע צעד אחד לקראת החסד, החסד פוסע אלף צעדים לקראתך." החוכמה הנצחית השוכנת בנו מדריכה אותנו לגלות את הזיכרונות השמורים בתאי גופינו.

כך אנחנו מסוגלים לרדת לשורשי הנושאים הרגשיים, להתמודד אתם ולפתור אותם ולבסוף לסלוח, שמים קץ לסיפורים ישנים ומשתחררים מהם. התהליך מאפשר לרתום אנרגיית ריפוי ושחרור בעלת יכולת לנקות בעיות אלו לחלוטין, לצאת לחופשי ולחגוג את החיים.

הגוף הוא הנפש, הנפש היא הגוף.

אם נרפא את הנפש, יירפא הגוף.

מכשולים רבים פזורים בדרך : טראומות עבר במודע או מאוחסנות בתת מודע. פחדים המנווטים את חיינו. "פחד הוא כמו חשיכה, אבל אפשר להדליק נר ולהאיר את החשיכה" ד"ר באך

כישלונות שלא השכלנו למנף להצלחות.

"בלב ליבו של הקושי , שוכנת ההזדמנות" אלברט איישטיין.

IMG

התמונה מתוך קלפי נריה של איציק שמולביץ

לילית את ממש קוסמת

ר. הגיעה אלי בהמלצתה של אישה שטופלה אצלי, וחייה של הממליצה השתנו לאחר שהשתחררה מחרדות ופחדים. ר. הגיעה עם תלונה של דיכאון וחרדות. החרדות החלו בעקבות טראומה רגשית. היא מספרת שהיא חסרת אנרגיה לגמרי, ימים שלמים היא שוכבת ולא מטפלת בילדים, אין לה כוחות לעשות כלום. עברה בדיקות כלליות ומעמיקות. הבדיקות הראו מצב פיזיולוגי טוב.

"הכול בסדר" . ר. המשיכה להתלונן והופנתה לפסיכיאטר. ר. החליטה שהיא לא תהייה מטופלת בתרופות פסיכיאטריות. כאילו "בדרך מקרה" שמעה עלי. כנטורופתית מומחית שלב ראשון כל מטופל עובר תשאול, סריקה אנרגטית כללית של כל מערכות ואיברי הגוף הפיזיים.

אני מתאימה תוכנית תזונה והשלמת חוסרים תזונתיים לפי צורך פרטני. במצב דיכאון יש ירידה של חומרים חיוניים לתפקוד הגוף. כבר מהתשאול היה ברור שהסיבה לדיכאון היא טראומה רגשית. לאחר שני טיפולים, הדיכאון והחרדות נעלמו כאילו ב"מטה קסם" עכשיו ממשיכה לטפל בעוד מחסומים ששומרת בבטן. בטיפול רגשי זה כמו קופסת סוכריות קופצנית, מוציאים אחד מלמעלה וקופץ הבא אחריו עד שהקופסא מתרוקנת. כך גם מחסומים רגשיים, כשמשהו משתחרר, הבא אחריו צועק: "גם אני רוצה" בתהליך שחרור מחסומים המטופל עובר שינויים שלולא הטיפול בשיטה ייחודית זו, לא היה מגיע לשם.

תודה לילית, את ממש "קוסמת".

רוחמה רמתיים

ליצירת קשר: