לחגוג את החיים

EFT לטיפול בטראומה

יצאתי לחופשי מכלא שהייתי כלוא בו תקופה ארוכה מדי.

ש. גבר בן 38, נשוי ואב ל2 ילדים, איש אייטק בעל עסק עצמאי. מספר שחווה טראומה מאד קשה בתקופת מילואים לפני שנתיים. הטראומה לא קשורה אליו אישית אלא לחבר מאד קרוב שלו, אבל הוא היה נוכח במקום, כך שהוא ספג את הטראומה וזה לא עוזב אותו, אלא חוזר אליו בפלאשבקים. שמע עלי מאשת חברו והחליט לבוא ולטפל בבעיה ולהשתחרר ממנה. העבודה מתמקדת בש. טראומה היא מצב רגעי משתק. הטמעת הטראומה היא עמוק בזיכרון ומשם מציצה בפלאשבקים.

בטיפול עצמו ש. פוגש את הטראומה מזווית שונה לגמרי, מזווית של חסימה אנרגטית. הטיפול הוא בטכניקת EFT שהיא קלה ליישום. על ידי תיפוף בנקודות מסוימות שהן קצות מרדיאנים, שינון ואזכור הטראומה, נפתחים המרידיאנים והאנרגיה זורמת חופשי.

לש. נזקקו 5 טיפולים שבועיים עד שהרגיש שאין יותר פלאשבקים וגם אזכור הטראומה לא מכניסה אותו למצב של שיתוק רגעי ולא מחבר אותו לרגע קרות הטראומה.

ש. מרגיש חופשי את הטראומה שחווה לא ניתן לשנות. ש. שינה את היחס לטראומה וזה שינוי גדול. שמעתי את ש.אומר: "אני צריך להודות לאשת חברי שהכירה לי אותך כמטפלת שיכולה לעזור לי. ולך לילית, תודה על המסירות, סבלנות אין קץ ויכולת הקשבה והכלה. אני מרגיש שיצאתי לחופשי מכלא שהייתי כלוא בו תקופה ארוכה מידי."

בכבוד והערכה

ש.

ליצירת קשר: