לחגוג את החיים

קרני ריפוי של הנשמה

לפני מספר חודשים, בשבת בבוקר שזה יום המדיטציה הארוכה והמלאה שאני עושה קבלתי תקשור. באותה תקופה היו לי מחשבות ותהיות על אנשים שאני קולטת את האנרגיה שלהם שהם לא רוצים להירפא. כל אדם ביסודו הוא אדם בריא. אנחנו נולדים בריאים.
מה משתבש במהלך החיים? דברים רבים משתבשים, גם ההתפתחות הנפשית והרוחנית שלנו. במהלך המדיטציה הפנתי שאלה להדרכה העליונה: "למה יש נשמות שלא רוצות להירפא למרות שמצהירות על כוונת ריפוי?
והנה התקשור: "לנשמה יש קרניים אנרגטיות לריפוי שניתן לקלוט אותם, את אורכם ואת כמותם. לנשמה שלא רוצה להירפא אין קרני ריפוי. קרני ריפוי הם קרני הנשמה  לבריאות פיזית, רגשית ורוחנית. קרני הריפוי הם מהחיים האלה, נרכשים (שמקביל לויטליות הגוף), כמותם מ 1 ועד אינסוף. קרני הנשמה עובדים גם על חזון (בריאות רוחנית).
מה עוזר להצמיח קרני ריפוי של הנשמה?
הילינג והתמרה…
מדיטציה…
תזונה וחיזוק מערכת החיסון…
ריפוי נטורופתי שכולל תחומי טיפול מגוונים, פיזיים, רגשיים ורוחניים עוזר מאד להצמיח קרני ריפוי של הנשמה. יש הבדל בגובה הקרניים: בגיל צעיר הקרניים גבוהים, ויכולים להגיע לגובה רב, בגיל מבוגר הקרניים הולכים ומנמיכים. אין הבדל בכמות הקרניים.
קרני ריפוי להריון. לפי הקרניים אפשר לדעת אם הנשמה מוכנה להכיל הריון. לא ניתן לדעת לפי הקרניים מתי יהיה הריון. רק ויטליות הגוף משפיעה על גובה הקרניים. רצון הנשמה להעניק משפיעה על כמות הקרניים. (לא על הגובה) קרני ריפוי יכולים להעלם. מה יכול לגרום להיעלמותם? למשל סמים, אנורקסיה ובעיות של הרס ויטליות הגוף, ויכולים לצמוח מחדש עם שיקום הגוף.
לא כל נשמה רוצה להירפא. נשמה שלא רוצה להירפא קרני הריפוי שלה 0 אפילו שויטליות הגוף טובה, ולא ניתן להצמיח קרני ריפוי בניגוד לרצון הנשמה. קרני הנשמה לא עובדים על בעיות חומריות, הישגיות.
אין הבדל בגובה וכמות הקרניים בין גברים לנשים.
כל מקום על פני הגוף הוא מקום מתאים לבדיקת ומדידת הקרניים. אין מגבלות המונעות הצמחת קרניים (אם הנשמה רוצה ומאפשרת) אין הגבלת כמות.

"עזרה לזולת מתוך נתינה טהורה עוזרת בהצמחת קרניי נשמה."

תודה שקראתם את התקשור המעניין הזה

ליצירת קשר: