פוריות

פוריות

במשך יותר משנה ניסינו להיכנס להריון 

אני אתי, בת 28. הגעתי ללילית אחרי שבמשך יותר משנה ניסנו להיכנס להיריון. הפסקתי גלולות אחרי שנטלתי כ8 שנים. חשבתי שבמהרה אנחנו ניקלט להריון, לרגע לא חשבתי על האסון שהגלולות מביאות לגוף שלי. אספר בקצרה על התקופה שבה הייתי אצל הרופא נשים שלי שהוא מומחה בפריון (רופא מדהים) שכמובן ישר אמר לי שיש לי שחלות פוליציסטיות. אני כמובן נרתעתי וישר חשבתי שיש לי בעיה,(ופה מתחילה הבעיה) הוא כמובן התחיל לדחוף לי כדורים הורמונאליים לגוף. אני אחסוך מכם את הפרטים, (כי כל אחת שמנסה להרות מכירה את התהליך) אך אין יותר מייאש מזה. זה לא עשה לי טוב ולא לבעלי ולמערכת הזוגית שלנו שהפכה להיות מאוד מכאנית. הבנתי שמתח רב שבו הייתי שרויה, לא בריא לנפשי ולא תורם למערכת היחסים שלנו. ידעתי שיש דרכים טבעיות להיכנס להריון (יש לי דוגמה מאימה שלי) ואין צורך להתייאש. הייאוש והתסכול יוצרים מחסום פיזי ונפשי, חוויתי את זה.

על לילית שמעתי מגיסתי, שלילית מלווה אותה כבר שנים לפרקי זמן, בטיפול באלרגיות שסבלה מהן דרך אגב טיפולים עם תוצאות מצוינות, וגם בטיפול כניסה להריון (שכיום חובקת שני ילדים) הגעתי ללילית עם תחושות מעורבות אבל דבר אחד ידעתי באמונה מלאה שלילית היא הישועה שלי ותעזור לי לצאת מהתסכול שהרפואה הקונבנציונלית ישר הדביקה לי בעיות. החלטתי לתת הזדמנות לרפואה אחרת שלילית מתמחה בה!!!

שלב ראשון הוא אבחון כללי. לילית סרקה את כל מערכות הגוף והמערכת הגניטאלית: שחלות, חצוצרות, ביציות. מצב תפקודי של המערכת: הדבקויות, דלקות, צלקות ועד לפרטים של הפרשת הורמונים. לילית ידעה להגיד לי מתי יהיה ביוץ ואיזה שחלה תבייץ. יכולות מדהימות לה. לילית בנתה לי תוכנית טיפול כהכנת הגוף להריון שכוללת: תזונה, חיזוק מערכות הגוף והשלמת חוסרים תזונתיים, צמחי מרפא, הומיאופתיה ומרקחת מיוחדת שהיא מרשם סודי של לילית לפוריות, ייעודית לנשים. לילית בדקה את בעלי לוודא שאין לו בעיה המעכבת הריון, כי הרי הוא 50% מהתהליך. בעלי קיבל תוסף מזון לחיזוק האנרגיה הכללית בגוף ואנרגית הפריון בפרט ובנוסף מרקחת סודית לפוריות, ייעודית לגברים. הטיפולים מתנהלים לפי תוכנית שנבנתה על סמך הסיפור האישי שלי והבעיות שהיו לי. הייתה לי בעיה שלא קבלתי מחזור כל חודש אלא כל חודש שני כלומר שחלה אחת לא בייצה. לאחר מספר טיפולים בדיקור השחלה החלה לבייץ, שזה מעלה את סיכויי קליטת הריון ב 50%. בנוסף עשינו שינוי בהרגלי התזונה שלי.

מהלך הטיפול: חימום הרחם לפני דיקור והילינג בזמן הדיקור כשהמחטים "עובדות" בגוף, טכניקות NLP , דמיון מודרך ושיחות…. שילוב של הכול הוא שילוב מנצח. כמובן שלא הכול קורה בהוקוס פוקוס, צריך להאמין בדרך שבחרת והכי חשוב, להאמין במטפל שבחרת ולהיות רגוע. דמיון מודרך הוא חלק מהתהליך הטיפולי להביא את הגוף לרגיעה ושלווה. במילים של לילית: " באמונה וסבלנות, משיגים את היהלום"

לילית אין לי מילים לתאר את האכפתיות והמסירות שהרגשתי במהלך הטיפולים. בזמן שעמדת לידי ואת שמה לי את המחטים בנקודות המסוימות, איך היית מדברת איתי ומסבירה לי את המשמעות של מיקום כול מחט ומנחה אותי בענייני סקס, מתי הכי חשוב לעשות סקס שהסיכויים גבוהים לקליטה ובאיזה תנוחה חשוב לשכב ואני לא שוכחת את האנרגיות בחדר הקליניקה שתרמו למתח להתפוגג. הייתי מביטה בך ומרגישה כאילו את זו שרוצה להיכנס להיריון. לקח חודשיים מתחילת הטיפול עד שהמחזור התחיל להופיע סדיר ואני כבר מתחילה להאמין שבעצם אין לי בעיה והדברים מתחילים להסתדר בטבעיות והשיפור ניכר.

חודשיים לאחר שהשחלה (שלא בייצה) החלה לבייץ נקלט הריון והיום אני בחודש השביעי. אין מאושרים מאתנו ומההחלטה האמיצה שקבלנו שהייתה מלווה בהתלבטויות, האם לנטוש את הרפואה הקונבנציונלית ולהאמין ברפואה האלטרנטיבית? היום אנחנו בטוחים שקבלנו את ההחלטה הנכונה ביותר לנו. אנו ממליצים בחום לכל זוג המנסה להרות להגיע ללילית. יש לה ידע, ניסיון ויכולות ייחודיות. היא מאפשרת לגוף לפתור את הבעיות באמצעים טבעיים, ממש כפי שהטבע התכוון ללא הצפת הגוף בהורמונים, כדורים כימיים וטיפולים שמלווים בהמון כאב פיזי ונפשי. זה אולי נשמע טוב מדי, אבל זאת לחלוטין האמת, היא עזרה לנו מאוד, ואנו מודה לה. לילית אין עלייך. תמשיכי להביא אושר ושמחה לחייהם של זוגות רבים.

פלאפון שלי : 052-4773018 

לתאום פגישה עם לילית התקשרו 052-2925341

dear

מחסומים רגשיים מונעים קליטת הריון

ד' היגיעה אלי עם בנה בן 1.1/2 לטיפול. מספרת סיפור על האכלה כפייתית בגן. החליפה גן ועדיין הילד מפחד לאכול. טיפול רגשי: ניקוי פחדים בשיטת התמרה ודרך דימויים מתאימים לגיל הזה שקשורים לכייף שבאכילה בחברת ילדים. במקביל האימא רוצה להתחיל טיפול בעצמה, רוצים להרות ולא מצליחים.

באבחון שנעשה לד' אובחנו אלרגיות למזונות מסוימים; לכימיקלים; לגורמים סביבתיים כולל פריחות. האלרגיות טופלו בשיטת "אייפק". ועוד באבחון: סריקת מערכות בשיטה קניזיולוגית נמצא:

*חולשה במערכת הנשימה

*חוסר איזון במערכת העיכול

*חולשה במערכת השתן

*אנמיה במצב חמור שטופלה בתוכנית תזונה מתאימה ובנוסף תוספי מזון.

*כאבים חזקים בימי המחזור ואיבוד דם רב. מצב זה טופל בהומיאופתיה לאיזון הורמונאלי.

*מציינת לחצים פיזיים (בעבודה) ונפשיים במשפחה. אבחנתי מצב מכווץ /חסום מלחץ פיזי ונפשי. ועוד אבחנתי פעילות יתר של המערכת הסימפתטית (מערכת הלחץ) שפועלת בקצב מהיר ללא הרפיה ומנוחה, בערנות ובשינה שמשפיעה על מערכת העיכול ומערכת השתן (חיה בפחדים תמידיים מסיבות רבות).

בתשאול מספרת על מצבים רגשיים קשים מיום לידתה, אבא שתלטן, אלים פיזית ונפשית. מהיותה ילדה קטנה עברה התעללות פיזית ודיכוי רגשי, ההתעללות והדיכוי היו גם כלפי האימא. לא נמצא מפלט של אהבה. התחתנתי עם גבר לא תומך רגשית, לא מפרגן. הקשרים שלי עם ההורים הם פחד גדול מאבא, (גם בגיל הזה), הפחדים, חוסר בטחון עצמי, חוסר הערכה עצמית, לא ראויה לאהבה, לא שווה, לא מוצלחת ועוד רגשות מסוג זה שתכנתו לי את המוח מגיל צעיר. גם כנשואה אני נושאת את הרגשות האלה ומצב הזוגיות קשה. אני רוצה להתגרש.

תהליך הטיפול: בחוסר איזון ברמה הפיזית; אלרגיות, אנמיה, תזונה וניקוי הגוף מרעלים, בעיות מחזור, טיפול רגשי בשילוב שיטות:

"אייפק" עבודה עם מטריצות, ניקוי פחדים בשיטת התמרה, שחרור רגשות חוסמים, תהליכי NLP ודמיון מודרך. שאלה שהפנתי אליה :"במצב רגשי כזה ורצון להתגרש איך את רוצה להרות?" ד' רוצה עוד ילד ללא קשר למה שמתרחש בחייה.

ד' מספרת על ההיריון הראשון. זה סיפורה: " אני וחברי (שכיום בעלי) גרנו יחד. היה לי רצון חזק להיכנס להריון. רציתי להיות בטוחה שאני פורייה. קרוב לשנה לא הלך טבעי. פניתי לרופא גניקולוג. קבלתי טיפול הורמונאלי. הבנתי שהיא תרופה ראשונית שניתנת לבעיות פוריות. תרופה שפעולתה גירוי שחלתי לביוץ מרובה ביציות בשלות. מספר מחזורים של טיפול בתרופה לא הניבו תוצאות. הרופא המליץ לחברי (כיום בעלי) לעבור בדיקת זרע, נמצא תקין. הרצון שלי להרות היה חזק כמו אובססיה. הרופא המליץ על צילום רחם היסטרוסקופיה אבחנתית, מה זה? החדרה של סיב אופטי דרך הנרתיק שבקצהו מצלמה שמצלמת את מצב הרחם. הבדיקה מבוצעת לרוב ללא הרדמה שבודקת סיבות לאי קליטת הריון. בדיקה קשה וכואבת. התעלפתי מכאב.

ממצא: רירית רחם דקה, חסימה קטנה באחת החצוצרות שבמהלך הבדיקה פתחו את החסימה. לרופא אין הסבר לאי קליטת היריון. הקפדנו על קיום יחסי מין תכופים בימי הביוץ. השתמשתי בערכות בדיקה למיניהם. אכזבה חודש לאחר חודש. כך נמשך מספר חודשים. ביום הולדתי קיבלתי מתנה מחברי- הצעת נישואים וטבעת יהלום. התחלנו בתכנון החתונה והופ מחסומי הגוף והנפש נפתחו ויש היריון טבעי. מהריון זה נולד לנו בן.

מספר חודשים לאחר הלידה אנו מנסים להרות. אני בת יחידה ואני רוצה שלילדי יהיה אח או אחות. מספר חודשים ואין קליטת היריון. נשבעתי לעצמי שאני לא עוברת את מסכת הייסורים שחוויתי לפני ההיריון הראשון. רציתי היריון טבעי. החלטנו לפנות לטיפול בגישה טבעית. פניתי ללילית

במקביל בעלי עשה בדיקת זרע שנמצא תקין ובאיכות טובה.

הטיפול הטבעי המשולב:

תכנית תזונה מפורטת שמתאימה לי, לבעיותיי ולסדר היום שלי. תוספי מזון לטיפול באנמיה; תרגילים לחיזוק מערכת הנשימה; חיזוק מערכת החיסון; הומיאופתיה לחיזוק איברי הרבייה (רחם, חצוצרות ושחלות); הומיאופתיה לאיזון הורמונאלי; מתכון סודי לפוריות, תרגול יום יומי של נשימות לשחרור הלחצים בחזה. במקביל טיפול רגשי/נפשי בשיטות משולבות מנצחות שכוללות: פרחי באך למצבים רגשיים. תהליכי NLP ודמיון מודרך לשינוי דפוסי חשיבה ושינוי תגובה לאירועים. מטרת העל של הפגישות "בטחון עצמי שחסר לי ". היה ראפור מצוין בינינו. התחברתי לרגשות. "ככל ששחררתי רגשות כלואים כך הנשימה שלי השתחררה". התפקוד שלי בעבודה השתפר מאוד, הביטחון הפנימי שלי עלה, ההערכה העצמית שלי התחזקה. זה התבטא בעבודה, קיבלתי חיזוקים, הערכה וקידום. חל שיפור משמעותי בזוגיות, אין לי רצון להתגרש, אני רוצה משפחה חמה ומאושרת שנגדל יחד ילדים מאושרים. חלה פתיחות אצלי, תהליכי שינוי של העצמה פנימית שהקרין לבן זוגי וגם הוא השתנה מעצם שהקרנתי כלפיו." המשכתי בטיפולי דיקור סיני והילינג תוך כדי. קיבלנו הנחיות ברורות וחד משמעותיות: לא רואים טלוויזיה בחדר שינה. לשנות את שם החדר לחדר אינטימיות. לעשות סקס בכל הזדמנות שאומר כל יומיים ובעיקר בבוקר, להקפיד על תזונה בריאה ונכונה של שני בני הזוג. הרגשתי נפשית שאני מוכנה "להכיל" עובר בתוכי. אכן הרגע המאושר הגיע שבדיקה ביתית הראתה שני פסים, היריון חיובי וכמובן בדיקת מעבדה שאשרה את ההריון. זה היה הריון טבעי כפי שהטבע התכוון.

נולדה לנו בת מקסימה……ואנו משפחה מאושרת.

תודה לך לילית היקרה על שהארת דרכי לאושר.

לתאום פגישה עם לילית התקשרו 052-2925341

ליצירת קשר: