לחגוג את החיים

אתי שרר פוריות

במשך יותר משנה ניסינו להיכנס להריון 

אני אתי, בת 28. הגעתי ללילית אחרי שבמשך יותר משנה ניסנו להיכנס להיריון. הפסקתי גלולות אחרי שנטלתי כ8 שנים. חשבתי שבמהרה אנחנו ניקלט להריון, לרגע לא חשבתי על האסון שהגלולות מביאות לגוף שלי. אספר בקצרה על התקופה שבה הייתי אצל הרופא נשים שלי שהוא מומחה בפריון (רופא מדהים) שכמובן ישר אמר לי שיש לי שחלות פוליציסטיות.
אני כמובן נרתעתי וישר חשבתי שיש לי בעיה, (ופה מתחילה הבעיה) הוא כמובן התחיל לדחוף לי כדורים הורמונאליים לגוף. אני אחסוך מכם את הפרטים, (כי כל אחת שמנסה להרות מכירה את התהליך) אך אין יותר מייאש מזה. זה לא עשה לי טוב ולא לבעלי ולמערכת הזוגית שלנו שהפכה להיות מאוד מכאנית.
הבנתי שמתח רב שבו הייתי שרויה, לא בריא לנפשי ולא תורם למערכת היחסים שלנו. ידעתי שיש דרכים טבעיות להיכנס להריון (יש לי דוגמה מאימה שלי) ואין צורך להתייאש. הייאוש והתסכול יוצרים מחסום פיזי ונפשי, חוויתי את זה.
על לילית שמעתי מגיסתי, שלילית מלווה אותה כבר שנים לפרקי זמן, בטיפול באלרגיות שסבלה מהן דרך אגב טיפולים עם תוצאות מצוינות, וגם בטיפול כניסה להריון (שכיום חובקת שני ילדים) הגעתי ללילית עם תחושות מעורבות אבל דבר אחד ידעתי באמונה מלאה שלילית היא הישועה שלי ותעזור לי לצאת מהתסכול שהרפואה הקונבנציונלית ישר הדביקה לי בעיות. החלטתי לתת הזדמנות לרפואה אחרת שלילית מתמחה בה!!!

שלב ראשון הוא אבחון כללי. לילית סרקה את כל מערכות הגוף והמערכת הגניטאלית: שחלות, חצוצרות, ביציות. מצב תפקודי של המערכת: הידבקויות, דלקות, צלקות ועד לפרטים של הפרשת הורמונים.
לילית ידעה להגיד לי מתי יהיה ביוץ ואיזה שחלה תבייץ. יכולות מדהימות לה. לילית בנתה לי תכנית טיפול כהכנת הגוף להריון שכוללת: תזונה, חיזוק מערכות הגוף והשלמת חסרים תזונתיים, צמחי מרפא, הומיאופתיה ומרקחת מיוחדת שהיא מרשם סודי של לילית לפוריות, ייעודית לנשים. לילית בדקה את בעלי לוודא שאין לו בעיה המעכבת הריון, כי הרי הוא 50% מהתהליך.
בעלי קיבל תוסף מזון לחיזוק האנרגיה הכללית בגוף ואנרגית הפריון בפרט ובנוסף מרקחת סודית לפוריות, ייעודית לגברים.
הטיפולים מתנהלים לפי תכנית שנבנתה על סמך הסיפור האישי שלי והבעיות שהיו לי. הייתה לי בעיה שלא קבלתי מחזור כל חודש אלא כל חודש שני כלומר שחלה אחת לא בייצה.
לאחר מספר טיפולים בדיקור השחלה החלה לבייץ, שזה מעלה את סיכויי קליטת הריון ב 50%. בנוסף עשינו שינוי בהרגלי התזונה שלי,

מהלך הטיפול: חימום הרחם לפני דיקור והילינג בזמן הדיקור כשהמחטים "עובדות" בגוף, טכניקות NLP דמיון מודרך ושיחות…. שילוב של הכול הוא שילוב מנצח. כמובן שלא הכול קורה בהוקוס פוקוס, צריך להאמין בדרך שבחרת והכי חשוב, להאמין במטפל שבחרת ולהיות רגועה. דמיון מודרך הוא חלק מהתהליך הטיפולי להביא את הגוף לרגיעה ושלווה. במילים של לילית: " באמונה וסבלנות, משיגים את היהלום""
לילית אין לי מילים לתאר את האכפתיות והמסירות שהרגשתי במהלך הטיפולים. בזמן שעמדת לידי ואת שמה לי את המחטים בנקודות המסוימות, איך היית מדברת איתי ומסבירה לי את המשמעות של מיקום כול מחט ומנחה אותי בענייני סקס, מתי הכי חשוב לעשות סקס שהסיכויים גבוהים לקליטה ובאיזה תנוחה חשוב לשכב ואני לא שוכחת את האנרגיות בחדר הקליניקה שתרמו למתח להתפוגג.
הייתי מביטה בך ומרגישה כאילו את זו שרוצה להיכנס להיריון. לקח חודשיים מתחילת הטיפול עד שהמחזור התחיל להופיע סדיר ואני כבר מתחילה להאמין שבעצם אין לי בעיה והדברים מתחילים להסתדר בטבעיות והשיפור ניכר.

חודשיים לאחר שהשחלה (שלא בייצה) החלה לבייץ נקלט הריון והיום אני בחודש השביעי. אין מאושרים מאתנו ומההחלטה האמיצה שקבלנו שהייתה מלווה בהתלבטויות, האם לנטוש את הרפואה הקונבנציונלית ולהאמין ברפואה האלטרנטיבית? היום אנחנו בטוחים שקבלנו את ההחלטה הנכונה ביותר לנו. אנו ממליצים בחום לכל זוג המנסה להרות להגיע ללילית. יש לה ידע, ניסיון ויכולות ייחודיות.
היא מאפשרת לגוף לפתור את הבעיות באמצעים טבעיים, ממש כפי שהטבע התכוון ללא הצפת הגוף בהורמונים, כדורים כימיים וטיפולים שמלווים בהמון כאב פיזי ונפשי.
זה אולי נשמע טוב מדי, אבל זאת לחלוטין האמת, היא עזרה לנו מאוד, ואנו מודה לה. לילית אין עלייך. תמשיכי להביא אושר ושמחה לחייהם של זוגות רבים.

ליצירת קשר: