לחגוג את החיים

נטורופתיה ותזונה

הבלוטה חזרה לתפקוד ולאיזון.

אני בת 50 . יום בהיר אחד אני מתעוררת עם נפיחות בגרוגרת ללא כאב גרון. בדיקת רופא. הפנייה לאנדוקרינולוג. בתקופת ההמתנה לבדיקת אנדוקרינולוג אני מקבלת חום גבוה. טיפול חירום במחלקת אף/אוזן/גרון. אובחנה אצלי דלקת חריפה בבלוטת התריס. טיפול תרופתי מתאים הוריד את הדלקת. המשך טיפול, הרופא דיבר איתי על הסרת הבלוטה. כששמעתי את הדברים האלה עזבתי את חדר הרופא כשאני מצהירה "אותי אתה לא תראה יותר." לא ידעתי מה אעשה אך ברור היה לי שאני לא נותנת את עצמי לסכין. בינתיים בעיית בלוטת התריס נשארה לא פתורה.

שמעתי על לילית, קבלתי המלצות טובות שהיא מטפלת מוסמכת עתירת ניסיון. פניתי אליה ובטיפול משולב של תזונה, דיקור סיני, רפלקסולוגיה, והומיאופתיה, הבלוטה חזרה לתפקוד ולאיזון ללא התערבות כירורגית , וללא תרופות.

לילית הסבירה לי שלבלוטה מלבד תפקידים פיזיים חשובים ביותר יש לה תפקיד רגשי ממדרגה ראשונה. זהו מיקום צ'קרת הגרון שממלאה תפקידי תקשורת ממני החוצה. ועוד הסבירה לי שתבונתי הרבה לפנות לרפואה המשלימה לפני שהבעיה הופכת לכרונית ובלתי הפיכה, פעלה לטובתי.

תודה לך לילית היקרה

קטי

ספורט תחרותי אתגרי חובבני

טיפול לאישה קרייריסטית שעוסקת בספורט תחרותי חובבני.

ג. נשואה + שנים "מכורה" לספורט ו"מכורה" לקריירה. אישיות פרפקציוניסטית, דורשת מעצמה הרבה ולא יודעת לאזן. ג. היגיעה אלי לאחר תחרות עולמית קשה ביותר ומרגישה מותשת וסחוטה ועומדת לפניה תחרות עולמית נוספת והיא רוצה להתחזק, רוצה שאאזן אותה, פיזית ונפשית.

המפגש הראשון בינינו הוא אבחון כללי, בחלקו מילולי ובחלקו אבחון בשיטה קינזיולוגי. זה מפגש של איסוף מידע רב על מצב פיזיולוגי של הגוף והמצב הרגשי כגון עמידה בלחצים של תחרויות מסוג זה. באבחון אני סורקת את כל מערכות ואיברי הגוף וחוסרים תזונתיים. מהמידע הרב שאני אוספת אני מקבלת תמונה מלאה שעל פיה אני בונה לה תוכנית תזונה ספציפית לה, שתענה על דרישות הגוף והנפש. תוכנית תזונה מוקפדת מאד, מה לאכול, מתי לאכול, כמויות של מרכיבי מזון, איזה תוספי מזון היא צריכה להשלים בכדי להחזיר לגוף את מה ש"נשדד" עקב הפעילות האינטנסיבית שלה. לתדהמתי גיליתי שג. לא קבלה הדרכה תזונתית עד עכשיו ולא מקפידה על תזונה בכלל.

בתוכנית שלי מפורטים המזונות, מה תורמים לגוף, מזונות שצריך לאכול לפני פעילות גופנית ומזונות שצריך לאכול אחרי הפעילות. שתייה בזמן פעילות שתייה מיוחדת לספורטאים של משקה איזוטוני שיש בו איזון בין מלחים, סוכרים, ויטמינים, מינרלים, פחמימות ונוזלים.

הטיפול : תזונה נכונה, בריאה ומאוזנת, תוספי מזון להשלמה תזונתית למלא מאגרים ריקים. לרכוש הרגלי תזונה נכונים במודעות, הכוונה לשיטות הרגעה לאזן לחצים. פרחי באך להרגעת הנפש.

תוצאות:

ג. נכנסה לתוכנית במלואה ואמצה את הרגלי התזונה כהרגלים בריאים לחיים. השיפור הגופני והשיפור הנפשי שמתבטא בביצועים, הישגים ושמחת חיים הם הוכחה שהתזונה היא התרופה היעילה ביותר. תזונה שממלאה באנרגיה, נותנת בטחון עצמי וביטחון בגוף שיעמוד בלחצים של תחרויות קרובות ותחרויות בעתיד.

"תודה לך לילית שהראת לי דרך לחיים בריאים ושמחים."

לאה

 

ליצירת קשר: