לחגוג את החיים

מדיטצייה של אור

נשימה ואור: יש לשבת שעמוד השדרה זקוף. בשאיפת אוויר דמייני כיצד נשימה עמוקה עולה מצ'אקרת הבסיס למעלה עד לצ'אקרת הכתר בזרם קבוע של אור. 
דמייני שקודקוד הראש "נפתח" וזרם האנרגיה של השאיפה יוצא מעלה אל היקום. דמייני שאנרגיה זו מתמזגת עם מקור החיים (באיזו דרך שנוח לך לדמיין) בעת נשיפת האוויר ספגו את הנשימה דרך הקודקוד ותנו לה לרדת עד לצ'אקרת בסיס. יש לבצע כמה פעמים ברצף.

תרגיל דמיון מודרך ונשימה מודעת לעירור ואיזון הצ'אקרות

התחילי בישימה נינוחה וגב ישר. עם שאיפת אוויר דמייני קרן אור אדומה יוצאת מהשמיים ויורדת אלייך, האור האדום נכנס אלייך דרך הקודקוד ומאיר את כל הגוף לאורכו. האור האדום ממלא את חלל הראש, זורם בזרועות, ממלא את חלל החזה והבטן, יורד לאורך הגב וממלא את אזור האגן. האור האדום זורם לאורך הרגליים ומחבר אותך מתחתית כף הרגל אל האדמה. צ'אקרה אדומה באזור הנקבים מתעוררת.

קחי שאיפת אוויר נוספת ודמייני קרן אור כתומה יוצאת מהשמיים ויורדת אלייך, האור הכתום נכנס דרך הקודקוד ומאיר את כל הגוף לאורכו. האור הכתום ממלא את חלל הראש, זורם בזרועות, ממלא את חלל החזה והבטן, יורד לאורך הגב וממלא את אזור האגן. האור הכתום זורם לאורך הרגליים ומחבר אותך מתחתית כף הרגל אל האדמה. צ'אקרה כתומה באזור אברי המין מתעוררת.

עם שאיפת אוויר דמייני קרן אור צהובה יוצאת מהשמיים ויורדת אלייך, האור הצהוב נכנס אלייך דרך הקודקוד ומאיר את כל הגוף לאורכו. האור הצהוב ממלא את חלל הראש, זורם בזרועות, ממלא את חלל החזה והבטן, יורד לאורך הגב וממלא את אזור האגן. האור הצהוב זורם לאורך הרגליים ומחבר אותך מתחתית כף הרגל אל האדמה. צ'אקרה צהובה באזור הטבור מתעוררת.

עם שאיפת אוויר דמייני קרן אור ירוקה יוצאת מהשמיים ויורדת אלייך, האור הירוק נכנס אלייך דרך הקודקוד ומאיר את כל הגוף לאורכו. האור הירוק ממלא את חלל הראש, זורם בזרועות, ממלא את חלל החזה והבטן, יורד לאורך הגב וממלא את אזור האגן. האור הירוק זורם לאורך הרגליים ומחבר אותך מתחתית כף הרגל אל האדמה. צ'אקרה ירוקה באזור הלב מתעוררת.

עם שאיפת אוויר דמייני קרן אור כחולה יוצאת מהשמיים ויורדת אלייך, האור הכחול נכנס אלייך דרך הקודקוד ומאיר את כל הגוף לאורכו. האור הכחול ממלא את חלל הראש, זורם בזרועות, ממלא את חלל החזה והבטן, יורד לאורך הגב וממלא את אזור האגן. האור הכחול זורם לאורך הרגליים ומחבר אותך מתחתית כף הרגל אל האדמה. צ'אקרה כחולה באזור הגרון מתעוררת.

עם שאיפת אוויר דמייני קרן אור סגולה יוצאת מהשמיים ויורדת אלייך, האור הסגול נכנס אלייך דרך הקודקוד ומאיר את כל הגוף לאורכו. האור הסגול ממלא את חלל הראש, זורם בזרועות, ממלא את חלל החזה והבטן, יורד לאורך הגב וממלא את אזור האגן. האור הסגול זורם לאורך הרגליים ומחבר אותך מתחתית כף הרגל אל האדמה. צ'אקרה סגולה בעין שלישית מתעוררת.

עם שאיפת אוויר דמייני קרן אור לבן בוהק יוצאת מהשמיים ויורדת אלייך, האור הלבן נכנס אלייך דרך הקודקוד ומאיר את כל הגוף לאורכו. האור הלבן ממלא את חלל הראש, זורם בזרועות, ממלא את חלל החזה והבטן, יורד לאורך הגב וממלא את אזור האגן. האור הלבן זורם לאורך הרגליים ומחבר אותך מתחתית כף הרגל אל האדמה. צ'אקרה הכתר בקודקוד מתעוררת.

קחי נשימה עמוקה ותחושי כיצד האור מחבר אותך אל השמיים ואל האדמה. בהדרגה חוזרת המודעות אל חלל החדר, תנועה קלה נכנסת אל קצות האצבעות, וניתן לפקוח עיניים.

ליצירת קשר: