לחגוג את החיים

הסוד איך להגשים משאלות

דמיון מודרך לילדים.

סיפור על ילדה מאד מיוחדת.. קסם הוא  שמה.. היא אוהבת לשיר.. לשחק..  ולהשתולל.. והעיקר קסם הכי אוהבת לתת אהבה.. קסם היא לא ילדה רגילה.. קסם היא ילדת קסם.. כל מה שקסם רוצה ומבקשת.. מתגשם.. אבל נחשו מה? קסם לא תמיד הייתה ילדת קסם.. כשקסם הייתה קטנה היא הייתה ילדה ככל הילדים.. קסם אף פעם לא רצתה ללכת לישון.. היא לא רצתה להפסיד את כל האקשן.. אבל אימא ואבא בכל פעם אמרו מחדש: "קסם היגיע זמן לישון.. לילה טוב." קסם אוהבת ממתקים.. אבל אימא ואבא אומרים: "קסם.. ממתקים עושים חורים בשיניים".. כשנכנסים לחנות  צעצועים.. קסם רוצה את כל הצעצועים.. איך אפשר לבחור?.. אבא ואימא אמרו: "קסם תבחרי רק צעצוע אחד".. אוףףףףףף..

לילה אחד לפני שקסם הלכה לישון .. היא עצמה את העיניים ובקשה מעומק ליבה משאלה.. מה קסם בקשה?.. היא בקשה להיות קוסמת .. שכול מה שהיא תבקש.. התגשם.. קסם נכנסה למיטה.. עצמה את עיניים.. כמעט נרדמה.. לפתע הרגישה קסם דגדוגים קטנים בכל הגוף.. דגדוגים של שמחה.. היא פקחה את העיניים ומצאה עצמה בין העננים.. צבע העננים לא היה כחול.. צבע השמיים היה וורוד.. צמר גפן וורוד ומסביב נצנוצים מעופפים.. קסם עצמה מיד את העיניים ואמרה לעצמה: "אני חולמת.. אני חולמת".. קסם פקחה את העיניים וראתה מולה פיה..  

 

 

 

 

 

 

פיה אמתית עם כנפיים זוהרות ועיניים מחייכות.. "שלום קסם.. אני פיית המשאלות " "את כל כך יפה" אמרה קסם.. האם אני חולמת?" " לא קסם את אינך חולמת.. הרגע הזה הוא אמתי".. "אני כאן מכיוון שקראת לי.. ובזכותך ילדים נוספים יגלו את הסוד".. "הסוד" שאלה קסם?" חייכה הפיה  ואמרה: " הסוד איך להגשים משאלות".. "גלי לי את הסוד.. גלי לי את הסוד בבקשה.. בבקשה.. בקשה קסם.. "פתחי את ליבך והקשיבי לסוד איך להגשים משאלה..

עצמו עיניים ונשמו שלוש נשימות עמוקות.. ושחררו את האוויר לאט.. חשבו על המשאלה אותה אתם רוצים להגשים.. חזרו על המשאלה שלוש פעמים בלב.. דמיינו לפרטי פרטים סרט כמו בקולנוע בו המשאלה מתגשמת.. דמיינו את הרגשתכם כשהמשאלה מתגשמת.. פקחו עיניים ותנו אמון שפיית המשאלות מקשיבה.. ותעזור לכם להגשים את המשאלה..

"החוקים העתיקים מספרים שמשאלה חיובית עם כוונה להטיב לא רק לעצמי אלא גם לסובבים אותי.. מתגשמת מהר יותר מכל משאלה אחרת"   

 

ליצירת קשר: