לחגוג את החיים

הכינו את גופכם להריון

333

מטבענו אנחנו מתכוננים לקראת אירועים: כיתה א’, גיוס לצבא, לטיול הגדול אחרי הצבא, לימודים גבוהים בארץ או בחו”ל, חתונה, הכנות מבטיחות את הצלחת האירוע.
הכנת הגוף להריון מבטיח את השגת המטרה. הריון זה שילוב של משאבים פנימיים וחיצוניים. להצטייד בארגז כלים מתאימים, הוראות הפעלה ותרגול .
המשאבים שאנחנו מקבלים מבחוץ זה בראש וראשונה תזונה ולא סתם תזונה אלא תזונה ייעודית . למזון יש אנרגיה , בהיכנסה לגוף היא פורקת את האנרגיה וכך מתפקדת בגופנו.
יש הבדל בין גברים ונשים כי הפיזיולוגיה שונה ועל כן גם התזונה תהייה במעט שונה. גברים הם YANGIM ועל כן הם יוכלו תזונה YINIT מקררת.
באנרגיה הם חמים, וחום רב בגוף מעקב את תנועתיות הזרע. הנשים יוכלו תזונה YANGIT כי באנרגיה הן קרות וקור ובעיקר באזור הרבייה היא לא סביבה קולטת הריון.
תזונה לנשים תכלול קטניות ,בעיקר מונבטות שהן עתירות חלבון והגוף זקוק לחלבון רב בתקופה הזו. כל סוגי הנבטים הם עתירי חלבון ויטמינים ומינרלים.
תזונהYANGIT בעיקרה היא תזונה מחממת. ירקות שמש שגדלים מעל האדמה וקלטו שמש.
דוגמה לירקות שמש: ברוקולי, כרובית, כרוב, חסה, עגבניות, קטניות ירוקות, ארטישוק, עלי מנגולד, עלי בייבי, תירס, פלפל, חצילים, מלפפון, במיה, תרד, קישוא, דלעת, דלורית, נבטים ותבלינים ירוקים. דגנים: כל סוגי הדגנים. מוצרי חי : בשר בקר.

הגברים יוכלו תזונה YINIT מקררת שהם ירקות שורש שגדלים באדמה. דוגמה לירקות שורש: בטטה ות”אדמה, סלרי ראש, סלק, גזר, בצל, שום, כרישה, שומר, ג’ינג’ר, ארטישוק ירושלמי וכל ירק שגדל באדמה.
יש ירקות שאמנם גדלים באדמה אבל יש להם אנרגיה נויטראלית לכיוון חמה למשל: שום, בצל וג’ינג’ר. מוצרי חי: דגים, בעיקר דגי אוקיינוס. ירקות שורש מחזקים, ירקות שמש אווריריים.
ירקות שעוברים תהליך חום הופכים לנויטראליים והם טובים לכול סוג אנרגיה. צרכים תזונתיים מוגברים במיוחד בתקופה זו: חלבון מכל סוג צמחי ומהחי, סידן, 12 B וברזל, חומצה פולית והשלמות נוספות לפי צורך פרטני.
בתהליך ההכנה של הגוף נשלב ניקויים. ניקוי כבד צמחי או הומוטוקסיקולוגי ( הומאופתי). ניקוי תזונתי שמנקה את הכבד מרעלים ואת הגוף מרעילות וממתכות רעילות, ושילוב בין הומיאופתיה ותזונה לתוצאות מנצחות.
משאבים פנימיים

  • מקודים במטרה ב 100% שני בני הזוג.
  • הרפיית מתחים שנצברו מלימודים או קריירה .
  • פעילות גופנית (לא תחרותית).
  • לא רכיבת אופניים.
  • שיטות הטובות להרפות מתחים ולאפשר לאנרגיה לזרום בגוף: שיטות יוגה לסוגיה
  • מדיטציה מכל סוג.
  • עיסוי ע”י איש מקצועי ומומלץ במיוחד בין בני הזוג אחד לשני שיש לזה אחוד אנרגטי .

הריון זה מיקוד במטרה, הכנה ושילוב משאבים.
המלצות:
לגברים: להימנע מלשהות במקומות חמים כגון ג’אקוזי, חמאם ומקלחות חמות מאד.
להימנע מללבוש מכנסי ג’ינס הדוקים הגורמים לחץ על האשכים. (לדוגמה ההודים והערבים שיש להם אחוזי ילודה גבוהים) ללבוש תחתוני בוקסר לא הדוקים.
לנשים: אם מתמודדים עם משקל יתר : לעשות מאמצים רציניים לרדת במשקל .
לקחת מולטי ויטמין מיוחד להריון בתקופת הכנת הגוף. מומלץ להתייעץ עם נטורופת לבדוק שאין חסרים תזונתיים נוספים למשל סידן שיש לו תפקיד חשוב בגוף.

חשוב ביותר: אהבה ואינטימיות מחזק את מערכת החיסון.

ליצירת קשר: