לחגוג את החיים

"אני רוצה שתגרמי לי לרצות להיות בהריון"

"באתי אליך שתגרמי לי לרצות להיות בהריון"

אני רגילה שמטופלים פונים אלי עם קשיי פוריות.

מטופלים  שעברו תהליכים שונים  ולא הצליחו להרות או זוגות שמראש בחרו לעשות את התהליך ללא טיפול קונבנציונלי ויש כאלה שפונים אלי לאחר טראומות של הפלות שלפעמים הגוף והנפש מותשים, של שני בני הזוג.

אמירה כפי ששמעתי מפי יערה הפתיעה אותי לגמרי. אלה דבריה: "אני באתי אליך כי שמעתי שאת מומחית לפוריות, אבל אני אפילו לא יודעת אם יש לי בעיה של חוסר פוריות, אני פשוט רוצה  שתגרמי לי לרצות להיות בהריון."

6d584710-dce4-413e-88c1-5481bbca2ff9

יערה החלה לגלגל סיפור חיים. היא ואחיה גדלו במשפחה ייקית עם חינוך קשוח.

הוריהם  אנשי אקדמיה עם קריירות מצליחות, שהובילו את המשפחה לתקופות  לחיות בחו"ל, הרחק מהמשפחה של דודים ובני דודים וחברים מהגן ומבית הספר. גדלו עם אומנות שדברו שפות שונות, שמהן קבלו חום ואהבה.

יערה בגרה וחזרה לארץ להתגייס ל צ.ה.ל ונשארה בארץ ללימודים אקדמיים כפי שהוריה ייטוו לה.

תואר ראשון ושני, התברגה בעבודה טובה, מעניינת  ומספקת בתחום שלמדה וטווה תוכניות  לימוד עתידיות. בתקופה זו של פריחה הכירה גבר והאהבה פרחה ביניהם והתחתנו. כעבור שנה בעלה החל לדבר על הרחבת המשפחה, שזה מאד טבעי כי שניהם מעל גיל 30.

יערה מצאה את עצמה במגרש לא מוכר, היא לא חשבה על ילדים שיכנסו לחייהם הזורמים להם במסלול של סיפוק ועניין. עבר זמן והבעל לא הרפה ואף הגיעו למצב שהבעל העלה את המילה גירושים.

יערה נחרדה, כי הנשואים היו טובים, אהבה ורעות היה ביניהם. יערה פנתה אלי. "אני רוצה שתגרמי לי לרצות להיות בהריון"

מוזר לשמוע את האמירה הזו.

לאחר אבחון פיזיולוגי כללי, שכל המערכות מתפקדות טוב ובעיקר מערכת הרבייה, תוכנית תזונה והשלמה של חוסרים תזונתיים לחיזוק מערכת החיסון והרבייה, בניתי מערך טיפול שבעיקרו טיפול רגשי. יערה נושאת טראומות ילדות שבעצם לא גדלה ביציבות משפחתית.

עבדתי בניקוי מצבים רגשיים ישנים בשיטה שפיתחתי המבוססת על שיטת EFT ובתהליכים של NLP ודמיון מודרך.  את ההדמיות כתבתי אני במיוחד ליערה ולמצבה הרגשי. בתהליך טיפול כזה, ההדמיות הן משמעותיות  ביותר.

המתחים והחרדות התמוססו לאט, הפניתי אותה לקרוא את המאמר בבלוג שלי "אני רוצה להיות עוד קצת ילדה" (מומלץ לקריאה). קישור למאמר.

המפגשים היו חד שבועיים, ויערה עוברת שינוי תודעתי משמעותי. לאחר כ10 מפגשים יערה אומרת : "יש לי איחור במחזור".  אני שואלת: "את שמחה?" "כן, אני שמחה מאד ". עברנו כברת דרך עד ששמעתי את האמירה הזו.

ההיריון מתפתח יפה, נושאת בת ברחמה. יערה ובעלה מאושרים.

אני מאושרת אתם.

 

ליצירת קשר: