לחגוג את החיים

אם בן הזוג שלך סובל מבעיות פוריות

גברים עורו !!!

איך אתה מרגיש זירעון קטן שלי?

מחקרים רבים שנערכו בארצות שונות מצביעים על כך שתזונה לקויה היא אחד הגורמים לירידה באיכות הזרע אצל גברים. הבעיה היא לא רק ישראלית אלא כלל עולמית של ירידה ביכולת הפריון של הגברים.

צמחי מרפא עתיקים לפוריות הגבר.   

קו ראשון לטיפול.

על פי מחקרים קליניים, פוריות הגבר בירידה ומהווה גורם לקשיי קליטה בכ -50%  מבעיות הפוריות.  כמות זרע מועטה  או ייצור זרע לא תקין, לפעמים שילוב של שניהם.
חדשות טובות הן שיש מספר תוספים צמחיים המשפרים את הפוריות.
צמחי מרפא לפוריות הגבר מהווים קטגוריה חשובה. הם יכולים להילקח בצורה של טבליות, כמוסות או תמיסות, שמלווה בשינוי תזונתי ואורח החיים. טיפול משולב מוביל להצלחה.
שיפור הפוריות באופן טבעי, לאמץ את 4 התרופות הצמחיות המומלצות  ביותר לפוריות הגבר:

ג'ינסנג Ginseng
ג'ינסנג הוא צמח רב שמושים ברפואה הסינית. מאיץ את מערכת החיסון, החומרים הפעילים בג'ינסנג מסוגלים לשחזר את האיזון ההורמונלי של הגוף הגברי על ידי הגדלת רמת הטסטוסטרון והגדלת מספר תאי הזרע  ושיפור הניידות שלהם.  ג'ינסנג ידוע כשיקוי אהבה, ומסוגל לשפר  ביצועים בחיי המין.

 Astralagusאסטרגלוס
צמח המשמש לאיכויות חיסוניות הגוף והשפעות לחיזוק הפוריות astralagus.   משפר את הריכוז ותנועתיות הזרע, ובכך מגדיל  סיכויי התעברות.

Saw Palmetto  דקל ננסי
תמצית דקל ננסי היא תרופה צמחית נוספת המסוגלת לשחזר את הבריאות לתפקוד תקין של מערכת הרבייה הגברית.  אחד המרכיבים הפעילים בצמח  הוא סטרואיד טבעי.

Pycnogenol פיקנוגנול
קליפת עץ אורן הגדל בצרפת
צמח עם תכולה גבוהה מאוד של נוגדי חמצון, קליפת עץ האורן מנטרל השפעות מזיקות של גורמים סביבתיים, ובכך הופכים את הגוף חזק וחסין. יעיל במקרים שהסיבה לאי פוריות היא שהזרע הוא בצורה או בגודל חריג.
צמחי מרפא אלה יעילים לטיפול בפוריות  הגבר. עם זאת, בדיקה רפואית יסודית מומלצת לפני נטילת כל טיפול צמחי. חשוב לדעת את הסיבה המדויקת של הבעיה, על מנת לקבוע את מינון  הטיפולים בהתאם.

ליצירת קשר: