בעיות עור קשה כתגובה לתרופה

  •  בעיית עור קשה כתגובה לתרופה

גבר בן 62 ללא מחלות רקע עוסק בפעילות גופנית, תזונתו בריאה. עבר ניתוח לכריתת ערמונית סרטנית. עבר תקופת החלמה ללא טיפולים כלשהם. הבדיקות הראו מצב

טוב ונקי. המתח הרב סביב הניתוח ולאחריו התבטא בבלוטת התריס שנחלשה בתפקודה והבדיקות הראו תת פעילות. הפנייה לאנדוקרינולוג והרופא רשם לו טיפול תרופתי

שזה בעצם טיפול תרופתי לכל החיים, כי התרופה מנוונת את בלוטת התריס והיא מפסיקה להפריש את ההורמונים.

זה מצב בלתי הפיך.

במקביל האורולוג רשם לו תרופה לעוררות הפעילות המינית (כי הוא גבר צעיר). כעבור כ 10 ימים משהחל לקחת את התרופה לעוררות הפעילות המינית, גופו החל

להתמלא פריחה מגרדת ומטריפה. הגירוד היה בעיקר בגב אבל גם בחזה ובזרועות.

כל הגב והחזה פצועים מגירוד, לא ישן בלילות מרוב גירוד .חסר מנוחה פיזית ורגשית במשך היום. (הוא לא יחס את זה לתרופה) והוא עדיין לא החל לקחת את התרופה

לאיזון בלוטת התריס.

זה המצב שהוא הגיע אלי.

באבחון אבחנתי שהגירוד הוא תופעת לוואי של התרופה. (בימי האשפוז הוא קיבל מינון גבוה של אנטיביוטיקה.)

הרשתי לעצמי להוריד לו את התרופה לעוררות מינית , היא לא תרופה מצילת חיים.

התחלתי לטפל ב"לנקות" את הגוף המורעל, כמו כן לעזור לבלוטת התריס להתאזן.

תוכנית הטיפול:

3 חודשים של ניקוי באמצעות תזונה , הומו טוקסיקולוגיה, תוספי מזון, פעילות גופנית מתונה, שיטות הרפיה להוריד מתח.

הגוף החל להתנקות. התגובה הראשונית לטיפול – הגירוד התמתן עד שפסק לגמרי. ככל שהניקוי פעל על הגוף כך העור הלך ונרפא. בשילוב עם הניקוי קבל תוסף מזון

והומיאופתיה לאיזון בלוטת נתריס. כעבור 3 חודשים העור נקי לגמרי .

הוא לוקח תוסף מזון לעוררות הפעילות המינית (ללא תופעות לוואי), הוא לוקח עוד תוסף מזון לתחזוקת בלוטת התריס שהיא חזרה לתפקוד רגיל.

המסר שהגבר הזה מהעביר: "אל תמהרו להתמכר לתרופות. תבחנו אפשרויות נוספות או תשלבו."

יוסי מתל אביב

לתאום פגישה עם לילית התקשרו 052-2925341

 

design by: Artistica, powered by: Aluf Technology